Rady a typy stříhání psů

Objednávka do psího salónu Betynka

1) osobní návštěva a seznámení se s našimi službami
2) telefonním pohovorem se stejným námětem o našich nabídkách
3) formulářem na straně kontakt

Pro vaší maximální spokojenost se můžeme před návštěvou psího salónu tázat na:

a) rasa a stáří Vašeho pejska
b) zda se podrobil někdy váš pejsek odbornému stříhání
c) celková kvalita srsti její udržování či neudržování a podobně
d) jakou máte konečnou představu o střihu
e) zda budete mít zájem o další kosmetické procedury
f) celkový stav pejska jako je např. (hárání,trvalé potíže a následky spojené s operačními zásahy či jiný handicap např. agresivita a podobně )

Kdy návštívit nás psí salón Betynka?

- záleží především na Vás,přirozeně i na naší vzájemné dohodě
- co všechno požadujete a jaké služby můžeme poskytnout i pro Váš oddechový čas při našem výkonu s pejskem např. ( relaxační hudbu, počtení různých časopisů obrázkových knih , šálek kávy či čaje a podobně.
- také je zde možnost u nás pejska nechat a dojet si vyřídit své záležitosti i když je už pejsek ostříhán, tato služba je zdarma delší časový plán je po dohodě.

Psí salón a jeho služby

- je zde možnost koupání,fénování,trimování a jiné speciální služby pro Vašeho psího miláčka
- můžeme aplikovat speciální kosmetiku pro svědivost kůže či tvorbu lupů, nadměrné línání a podobně
- poradíme Vám jak koupat pejska doma, vyfénovat a nadále jej udržovat v čistotě prospívající jeho zdraví.Vždy je ale lepší pejska nechat vykoupat odborně a dopřát mu tak kvalitní péči.

Kopletní řádná péče o psa

Stříhání drápků by žádný majitel neměl nikdy podceňovat,zvláště pak u malých plemen žijících společně s majitelem v bytě.Drápky je nutno stříhat nejméně 1 x za 3 měsíce.Později by se mohlo stát,že drápek zaroste do polštářku chodidla.I tuto službu jsme Vám ochotni zajistit v našem salonu.Rovněž tak je důležité pravidelné čištění uší nejméně 2 x za měsíc.Je nutno připomenout při čištění uší vytřít vnější zvukovod kosmetickým tamponem,tím se celý proces pejska zklidní,desinfikuje a dále ošetří.Jedním z dalších úkonů je i odstraňování chloupků z uší.Pokud se tento úkon pravidelně neprovádí potom vzniká v uchu ložisko mazu,špíny a prachu což mívá za následek vznik zánětu a tím je i spojeno odborné vyšetření veterinárního lékaře.I tuto službu na vaše přání můžeme vašemu pejskovi poskytnout.CHloupky se mají vždy vytrhávat nikoli vystříhávat a po tomto úkonu aplikovat samočisticí kapky.

Anální žlázy se naplňují sekretem se specifickým psím zápachem na ciferníku 4 a 8 podél konečníku.Postižený pejsek často sáňkuje a dře si tak řitní otvor což může mít za následek poranění konečníku.Nedojde-li k vyprázdnění je možné že dojde k následné infekci a zánětu což způsobuje vznik nádoru.Tato léčba je pro pejska bolestivá a dlouhodobá.Proto i tuto prevenci Vám v našem salonu rádi poskytneme.